Kuba Wojewódzki: Viagra, disco-polo i mroczne tajemnice polskich youtuberów, czyli the best of reZigiusz i Kizo!

Zobacz skrót najlepszych momentów najnowszego odcinka "Kuby Wojewódzkiego"!

Kizo tak naprawdę nazywa się Patryk Woziński i ma 29 lat. To była jego druga wizyta u Kuby. Łącznie wypuścił 6 albumów, a także wiele singli i kawałków z innymi raperami. Jego przebój "Disney" ma ponad 100 milionów wyświetleń! U Kuby opowiedział o swojej relacji z mamą, podejściu do nazywania go artystą disco-polo i zdradził, czy planuje być ojcem.

Kuba Wojewódzki, reZigiusz i Kizo
Kuba Wojewódzki, reZigiusz i Kizo

reZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń, ma 27 lat i prawie 5 milionów subskrypcji na YouTube, gdzie jest obecny od 15 lat. Kuba zapytał go o liczbę posiadanych mieszkań - robi wrażenie! - oraz pasję do akcji charytatywnych, z których słynie youtuber. Remek zdradził też, czy ma obecnie dziewczynę i czy jest gotowy do roli ojca.

reZigiusz i Kizo
Kuba Wojewódzki, reZigiusz i Kizo
Kuba Wojewódzki i reZigiusz
Kizo
Kuba Wojewódzki, reZigiusz i Kizo
+6
Zobacz galerię

Obejrzyj cały odcinek w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

podziel się:

Pozostałe wiadomości