Kuba Wojewódzki: Tede i Eryk Kulm jr, czyli legenda hip-hopu i przyszły zdobywca Oscara. Zobacz najlepsze momenty

Zobacz najlepsze momenty trzeciego odcinka nowego sezonu!

Tede to legenda polskiego hip-hopu, producent i założyciel kultowej marki odzieżowej, który odwiedził Kubę po 22 latach od pierwszego zaproszenia. W programie opowiedział o tym, dlaczego nadal jest kawalerem i czy popiera młode pokolenie polskiego rapu.

Kuba Wojewódzki: Tede i Eryk Kulm jr

Kuba Wojewódzki: Eryk Kulm jr ma plan na zdobycie Oscara!
Kuba Wojewódzki: Eryk Kulm jr ma plan na zdobycie Oscara!
wideo 2/8

Eryk Kulm jr to najgorętsze nazwisko polskiego filmu ostatnich miesięcy - ma na koncie rolę w nowym serialu Playera "Lipowo. Zmowa milczenia", a w kinach już jest film "Teściowie 2", w którym zagrał partnera Mai Ostaszewskiej. U Kuby przyznał się, że jako pierwszy polski aktor zdobędzie Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową. I to nie jest marzenie, to jest plan!

"Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec i Tomasz Jakubiak

Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec o skali swojej popularności. Czy zdobędzie więcej followersów?
Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec o skali swojej popularności. Czy zdobędzie więcej followersów?
wideo 2/7
Pozostałe wiadomości