Kuba Wojewódzki: Starzy Mistrzowie i Młode Mistrzynie w finałowym odcinku sezonu

Kuba Wojewódzki: Zwiastun finałowego odcinka sezonu
Krzysztof Materna i Bambi będą gośćmi we wtorek, 21 listopada

Krzysztof Materna jest legendarnym satyrykiem, reżyserem i prowadzącym wiele programów telewizyjnych, tworzył też kultowy już duet z Wojciechem Mannem. To będzie jego kolejna wizyta u Kuby, ostatnio był gościem w 25. sezonie.

Young Leosia (Sara Leokadia Sudoł) to wokalistka, raperka, Young Leosia była gościnią u Kuby dwa lata temu, dla jej przyjaciółki Bambi (Michaliny Włodarczyk) będzie to pierwsza wizyta w talk-show. To właśnie ona będzie rozmawiać z Kubą. Raperki nagrały razem m.in. utwór "BFF", który ma prawie 8 milionów wyświetleń na YouTube.

Oglądaj nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!