Kuba Wojewódzki: Sonia Bohosiewicz i bracia Kacperczyk w nowym odcinku. "Życie to nie zupa, żeby później było drugie"

Kuba Wojewódzki: Sonia Bohosiewicz i bracia Kacperczyk w nowym odcinku. "Życie to nie zupa, żeby później było drugie"
Duet braci, który szturmem podbija polski rynek muzyczny, i aktorka oraz influencerka będą gośćmi ósmego odcinka programu!

Sonia Bohosiewicz jest aktorką, której kariera rozkwitła po filmie "Rezerwat". Od tej pory zagrała w wielu filmach, serialach i sztukach teatralnych. Jest też wokalistką i nagrała album. Na Instagramie śledzi ją ponad 350 tysięcy osób.

Bracia Kacperczyk to duet muzyczny, tworzą go bracia – 25-letni Maciej Kacperczyk oraz 24-letni Paweł Kacperczyk. Wydali już trzy albumy, a na koncie mają utwory m.in. z Julią Wieniawą (12 milionów wyświetleń na YouTube) i z Arturem Rojkiem. 

Oglądaj "Kubę Wojewódzkiego" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

podziel się:

Pozostałe wiadomości