Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: "Wyglądasz bardzo dollarsowo!"

We wtorek 5 września ruszamy z nowym sezonem najlepszego talk-show w Polsce, a pierwszym gościem będzie Caroline Derpienski

To nazwisko elektryzuje polskie media od miesięcy. Derpienski pojawiła się na branżowych imprezach, udzieliła kontrowersyjnych wywiadów i obwołała się najsłynniejszą Polką w Ameryce. Jak jest naprawdę? Czy Caroline stworzyła swoją postać, czy naprawdę robi zawrotną karierę w Miami?

Na dobry początek wyjaśni nam, kto wygląda "dollarsowo" i co to oznacza!

Caroline Derpienski i Kuba Wojewódzki

Pamiętajcie, że już 4 października Caroline pojawi się w "Damach i wieśniaczkach" w TTV!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Nowy sezon programu możesz też oglądać w Playerze!

Pozostałe wiadomości