Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Kasia Warnke o swojej roli: "Wydaje mi się, że moja postać stała się ikoną"

Zobacz przedpremierowy fragment nowego odcinka talk-show "Kuba Wojewódzki"!

Kasia Warnke jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Widzowie poznali ją dzięki świetnej roli w serialu "Lekarze". Od tamtej pory regularnie pojawia się w hitowych produkcjach, zagrała w kilku filmach Patryka Vegi. Niebawem będziemy ją oglądać w serialu "Klara" u boku Izy Kuny i Piotra Adamczyka.

Aktorka opowie u Kuby m.in. nowym filmie "Cały ten seks" i udowodni, że rozmowa o seksie wcale nie musi być krępująca!

Kuba Wojewódzki i Katarzyna Warnke

Obok Kasi Warnke w odcinku pojawi się też Mirosław Baka, aktor znany z filmów, teatrów i seriali. Grał m.in. u Kieślowskiego i Wajdy, jest też laureatem wielu nagród. Ostatnio zagrał Macieja Borynę w malarskiej, filmowej wersji "Chłopów", w której jako Wójtowa wystąpiła Sonia Bohosiewicz.

Nowy odcinek Kuby Wojewódzkiego we wtorek o 22:40 w TVN i Playerze!

Oglądaj nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Pozostałe wiadomości