Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki: "Moja i Twoja nadzieja" w wykonaniu Artura Barcisia!
Kuba Wojewódzki to wzbudzający największe kontrowersje w Polsce dziennikarz i satyryk, publicysta, felietonista, perkusista, czasami też aktor. Można by rzec: prawdziwy człowiek-orkiestra. Rozpoczął karierę dziennikarską już w latach 80. Z telewizją TVN związany od 2006 roku. Szerszej publiczności jest znany m.in. ze swojego autorskiego programu — „Kuba Wojewódzki”.
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Program Kuby Wojewódzkiego

Największą sławę przyniosła Wojewódzkiemu rola jurora w programie muzycznym, gdzie zasłynął ze swojego ciętego języka i bezkompromisowości. Stamtąd droga do własnego talk-show była już krótka. Program „Kuba Wojewódzki” zyskał miano kultowego i na stałe zapisał się w historii telewizji. Prowadzący do swojego programu zaprasza różne gwiazdy show-biznesu m.in. aktorów, filmowców, muzyków, sportowców, osobistości ze świata mody, polityków, instagramerów czy youtuberów, czyli wszystkich, o których w danym momencie jest głośno.

Przeprowadza z nimi rozmowy, które charakteryzują się szybką wymianą zdań z przymrużeniem oka i nutką ironii. A to widzowie lubią najbardziej. Dowodzi tego rosnąca z sezonu na sezon popularność Kuby Wojewódzkiego, który jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Cięty jak brzytwa język prowadzącego momentami wzbudza kontrowersje, jednak program ceniony jest za szczerość i autentyczność, a co za tym idzie, bardzo chętnie oglądany przez telewidzów, którzy zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę.

Gdzie i kiedy oglądać show Kuby Wojewódzkiego?

Program “Kuba Wojewódzki” można obejrzeć w każdy wtorek o godzinie 22:40 na antenie TVN-u. Wszystkie odcinki programu dostępne są również na platformie Player.pl.

Autor: Aleksandra Wolniewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości