Kuba Wojewódzki: "Marzyłem o tym odkąd byłem mały", czyli the best of Tede i Eryk Kulm jr

Aktor i raper byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego po raz pierwszy. Zobacz najlepsze teksty odcinka!

Tede to legenda polskiego hip-hopu, producent i założyciel kultowej marki odzieżowej, który odwiedził Kubę po 22 latach od pierwszego zaproszenia. W programie opowiedział o tym, dlaczego nadal jest kawalerem i czy popiera młode pokolenie polskiego rapu. Zaśpiewał też piosenkę, a Kuba pochwalił jego głos!

Kuba Wojewódzki: Tede śpiewa na żywo z akompaniamentem Tomka Makowieckiego. "Ty naprawdę masz fajną barwę!"
Kuba Wojewódzki: Tede śpiewa na żywo z akompaniamentem Tomka Makowieckiego. "Ty naprawdę masz fajną barwę!"

Eryk Kulm jr to najgorętsze nazwisko polskiego filmu ostatnich miesięcy - ma na koncie rolę w nowym serialu Playera "Lipowo. Zmowa milczenia", a w kinach już jest film "Teściowie 2", w którym zagrał partnera Mai Ostaszewskiej. U Kuby przyznał się, że jako pierwszy polski aktor zdobędzie Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową. I to nie jest marzenie, to jest plan!

"Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki: Caroline Derpienski i Marcin Hakiel

Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
wideo 2/12
Pozostałe wiadomości