Kuba Wojewódzki: Ewa Farna wzruszyła się podczas rozmowy Kuby z Agnieszką Holland. Zobacz najlepsze momenty odcinka

W czwartym odcinku sezonu gościniami Kuby były reżyserka Agnieszka Holland i wokalistka Ewa Farna

To był wyjątkowo mocny odcinek "Kuby Wojewódzkiego". Jako pierwsza na kanapie pojawiła się wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Ewa Farna. Kuba poruszył temat macierzyństwa, kariery oraz ciała Ewy, bo okazuje się, że to jej waga najbardziej interesuje internautów.

Agnieszka Holland to reżyserka "Zielonej granicy", filmu, który który nie schodzi z nagłówków wszystkich mediów w Polsce. U Kuby opowiedziała, jak przygotowywała się do jego realizacji, co sądzi o opiniach polityków i jak naprawdę wygląda życie uchodźców na granicy. Ewa Farna nie mogła powstrzymać łez!

Kuba Wojewódzki: Agnieszka Holland i Ewa Farna

Kuba Wojewódzki: Ewa Farna wzruszyła się, słuchając Agnieszki Holland. "To się wydarzyło"
Kuba Wojewódzki: Ewa Farna wzruszyła się, słuchając Agnieszki Holland. "To się wydarzyło"
wideo 2/9

Oglądaj "Kubę Wojewódzkiego" w Playerze!

Kuba Wojewódzki, Ewa Farna i Agnieszka Holland

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Pozostałe wiadomości