Kuba Wojewódzki: Daniec i Jakubiak zrobili show. Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Na najsłynniejszej kanapie w polskiej telewizji zasiedli Marcin Daniec i Tomasz Jakubiak!

W drugim odcinku jesiennego sezonu jako pierwszy pojawił się Marcin Daniec, ikona polskiego kabaretu. Poprzednim razem Daniec był gościem aż 16 lat temu i panowie mieli wiele do nadrobienia. Kuba zapytał gościa m.in. o skalę jego popularności i dlaczego, mając taki talent, nigdy nie grał głównej roli w filmie.

Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec i Tomasz Jakubiak

Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec o skali swojej popularności. Czy zdobędzie więcej followersów?
Kuba Wojewódzki: Marcin Daniec o skali swojej popularności. Czy zdobędzie więcej followersów?
wideo 2/7

Drugim gościem był Tomasz Jakubiak, świeżo upieczony juror programu Masterchef i mąż. Kucharz otwarcie opowiedział o przemianie, jaka zaszła z nim przy okazji 40. urodzin i co tak naprawdę łączy go z Magdą Gessler!

„Kuba Wojewódzki” – opis programu

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Kuba Wojewódzki: Caroline Derpienski i Marcin Hakiel

Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
wideo 2/12
Pozostałe wiadomości