Kuba Wojewódzki: Anna Dymna o aktorstwie i fundacji, Michał Figurski o chorobie i książce. Zobacz najlepsze momenty odcinka

Zobacz, co wydarzyło się w odcinku "Kuby Wojewódzkiego"!

Anna Dymna jest aktorką i ikoną polskiego kina. Od wielu lat pomaga charytatywnie i zarządza fundacją w Krakowie. U Kuby opowiedziała o tym, co daje jej pomaganie i dlaczego wzięła udział w prequelu do kultowej komedii "Sami swoi".

Anna Dymna

Zobacz najlepsze momenty odcinka:

Kuba Wojewódzki: Anna Dymna i Michał Figurski

Kuba Wojewódzki: Kuba o Michale: "Ja cię znam lepiej, niż ty k***a sam siebie!"
Kuba Wojewódzki: Kuba o Michale: "Ja cię znam lepiej, niż ty k***a sam siebie!"
wideo 2/8

Michał Figurski jest dziennikarzem, wieloletnim współprowadzącym program radiowy z Kubą. Właśnie ukazała się jego książka "Najsłodszy", w której opowiada o swojej walce z cukrzycą. W tym odcinku wspominał z Kubą Wojewódzkim wspólną pracę i podzielił się historią choroby, namawiając wszystkich do regularnych badań. One mogą uratować życie!

Michał Figurski

Oglądaj nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Pozostałe wiadomości