"Kto to wie?" wspiera Fundację TVN na Święta!

Kto to wie?

Już 10 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 18:25 będzie można objerzeć świąteczny odcinek gry "Kto to wie?" z udziałem gwiazd! Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika "Andziaks" Trochonowicz, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak!

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam”! Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. 

Dorota Wellman

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący "Dzień Dobry TVN" Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka "Azji Express" Angelika "Andziaks" Trochnowicz. 

Kto to wie? Odcinek specjalny

Audycja powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Wyjątkowy odcinek "Kto to wie?" już w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 18:25 w TVN i Playerze!