Kobieta na krańcu świata: Uroczysta premiera odcinka z Florydy!

Uroczysta premiera odcinka z Florydy!
Źródło: tvn.pl
Wiek to tylko liczba! W tym odcinku możecie zobaczyć m.in. Jak Martyna Wojciechowska tańczy w stroju jednorożca! Zobaczcie relację z premiery 7. odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"!

Relacja z premiery 7. odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"!

Premiera 7. odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"
Premiera 7. odcinka programu "Kobieta na krańcu świata"
Źródło: mat.prasowe

Za nami wspaniałe wydarzenie, na które licznie przybyli goście, dla których wiek to tylko liczba! Nie mogło zabraknąć na nim - Heleny Norowicz - od lat wielkiej inspiracji Martyny, Ireny Wielochy, która pokazuje, że aktywność sportowa nie ma granic, Magdaleny Jakubiec-Cichańskiej, która żadnego koloru się nie boi czy Ewy Bardain - chodzącej inspiracji modowej. Zobaczcie relację z tego wyjątkowego spotkania i poznajcie powody, dla których ten odcinek trzeba zobaczyć!

Często słyszymy "starość nie radość"…, ale czy aby na pewno? Bohaterki tego odcinka programu “Kobieta na krańcu świata” zdają się mieć na ten temat zgoła odmienne zdanie. Pokażą Martynie, jak chwytać życie garściami i być aktywnym w wieku 60+. Nie bez przyczyny współcześni seniorzy często określani są mianem pokolenia SILVER TSUNAMI

Emisja już w niedzielę o 11.30 na antenie TVN!

Kadr z 7 odcinka programu „Kobieta na krańcu świata”
Kobieta na krańcu świata - USA
Kadr z 7 odcinka programu „Kobieta na krańcu świata”
Źródło: x-news

Oglądaj ten odcinek już teraz w Player.pl!

Zobacz też:

Kobieta na krańcu świata: Premiera odcinka z Ukrainy!
Zobaczcie relację z premiery odcinka z Ukrainy 14. sezonu programu "Kobieta na krańcu świata"! Kiedy mówimy o broni wykorzystywanej podczas wojen, najczęściej mamy na myśli karabiny, czołgi, rakiety, ale od zarania dziejów jedną z najpotężniejszych broni przeciwko ludzkości jest przemoc seksualna, która towarzyszy konfliktom zbrojnym na całym świecie. Kobietom, które jej doświadczyły często zabiera się głos, a ich doświadczenia stają się powodem do wstydu. Szacuje się, że zaledwie ok. 6% kobiet, które doświadczyły gwałtów w czasie wojny, decyduje się o tym mówić. Bohaterki tego odcinka powierzyły swoje niełatwe historie Martynie, żeby przerwać milczenie i żeby świat się dowiedział o dramatach, które dzieją się każdego dnia niemal w sercu Europy, na oczach całego świata. Wraz z emisją odcinka programu „Kobieta na krańcu świata” z Ukrainy pod tytułem „Zwyczajna kobieta” wystartuje również zbiórka pieniędzy na rzecz kobiet, które doświadczyły przemocy seksualnej w tej wojnie. Więcej na stronie Fundacji UNAWEZA unaweza.org
Źródło: TVN
Kobieta na krańcu świata: Starość to radość?!
Mówi się starość nie radość… ale czy aby na pewno? Bohaterki tego odcinka programu “Kobieta na Krańcu Świata” zdają się mieć na ten temat zgoła odmienne zdanie i pokażą Martynie, że starość to Radość! Tym razem Martyna za cel obrała słoneczną Florydę, która znana jest m.in. jako ulubione miejsce Amerykanów na spędzenie swojej emerytury. Przeprowadzają się tutaj, by jesień swojego życia spędzić spacerując brzegiem morza, oglądając zachody słońca i spędzając czas w gronie najbliższych. Jednak dla Donny i jej koleżanek z zespołu to zdecydowanie za mało! Dziewczyny z Kalendarza to grupa trzydziestu kobiet w wieku od 52 do 82 lat, które połączyła pasja do tańca i aktywności fizycznej. Spotykają się na treningach kilka razy w tygodniu oraz biorą udział w prawie 200 występach rocznie! Swoim kolorowym i radosnym repertuarem umilają czas pensjonariuszom domów spokojnej starości oraz wspierają finansowo szkolenia psów przewodników.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!