Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV: Martyna przerażona wstrząsającymi praktykami w Nigerii!

Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV: Wstrząsające praktyki w Nigerii!

W XXI wieku ludzie oskarżają dzieci o czary, maluchy są zastraszane, bite i gwałcone, co ma ich zmusić do przyznania się do tego, że opętały ich złe moce. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata" przed premierą w tv!

Kobieta na krańcu świata - Nigeria Źródło: x-news

Anja Ringgren Loven od lat działa w Nigerii, jest założycielką organizacji „Land of Hope”, która ratuje i daje bezpieczne schronienie dzieciom oskarżonym o czary.

„Gdyby odwaga miała imię” to tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”. Na to spotkanie Martyna czekała ponad 7 lat. Zobaczcie, jak teraz wygląda życie tej wyjątkowej kobiety, które swoje serce zostawiła w Afryce i która podarowała nowe życie chłopcu, o imieniu Hope.

Kobieta na krańcu świata - Nigeria Źródło: x-news

To była jedna z najważniejszych podróży w historii programu. Niezapomniana podróż na kraniec człowieczeństwa, gdzie słowo magia ma okrutne znaczenie.

Wraz z emisją programu uruchamiamy zbiórkę środków na ratowanie dzieci oskarżonych o czary w Nigerii. Więcej na stronie Fundacji UNAWEZA unaweza.org

W tym samym czasie na polskim rynku ukaże się także książka pod tytułem „Matka dzieci przeklętych”, która jest biografią Anji Ringgren Loven, bohaterki tego odcinka u „Kobieta na krańcu świata” (Wyd. Agora).

Oglądaj program "Kobieta na krańcu świata" w Player.pl!

Zobacz też:

Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV: Martyna Wojciechowska w Nigerii!
Kobieta na krańcu świata PRZED EMISJĄ W TV: Martyna Wojciechowska w Nigerii! „Gdyby odwaga miała imię” to tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska marzyła o spotkaniu z Anją od ośmiu lat. Zobaczcie , jak teraz wygląda życie tej wyjątkowej kobiety, które swoje serce zostawiła w Afryce. Źródło: mat.prasowe
Mamy czołówkę najnowszego sezonu programu Kobieta na krańcu świata!
Mamy czołówkę najnowszego sezonu programu Kobieta na krańcu świata! Program „Kobieta na krańcu świata” wraca po przerwie na antenę. Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska wraz z ekipą podróżowała na krańce świata w poszukiwaniu kobiet, które inspirują, opowiadają o tym, co dziś jest najważniejsze i najbardziej aktualne. Na realizację niektórych z tematów prowadząca czekała wiele lat, ale w życiu na dobre rzeczy warto czekać... Zobaczcie najnowszą czołówkę 14 sezonu! Źródło: WBD

Źródło zdjęcia głównego: x-news