Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK

Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 
Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 

ŁUCJA ANNA JANIK 

WARSZAWA

26 LAT 

Łucja to artystyczna dusza. Na co dzień pracuje jako architektka krajobrazu oraz z powodzeniem spełnia się jako modelka. W swoim życiu miała też epizod związany ze szkołą muzyczną i różnymi projektami plastycznymi. Wytchnienie od codziennego zgiełku daje jej sport. Uwielbia jeździć na rowerze, biegać, chodzić po górach. Dużo czasu spędza w podróżach. 

Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 
Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 

Jest bardzo otwartą osobą i nie ma najmniejszego problemu w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Dzięki temu, kiedy podróżowała po świecie, znalezienie wspólnego języka z przedstawicielami najróżniejszych kultur nie sprawiało jej trudności. Jeśli chodzi o sprawy biznesowe, zdecydowanie lepiej dogaduje się z mężczyznami. Uważa, że kobiety są zawistne, co wynika z ich braku pewności siebie. Łucja bezproblemowo potrafi wpasować się w każde towarzystwo. Często korzysta z uroków miasta i wychodzi spotkać się z przyjaciółmi. Dla swoich bliskich często przybiera rolę pocieszycielki, na której zawsze można polegać. 

Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 
Hotel Paradise 7: ŁUCJA JANIK 

Łucja od 17 roku życia była w długim, 7-letnim związku. Niestety w pewnym momencie przestała rozumieć się z partnerem i związek się zakończył. Kolejne relacje były przypadkowe i krótkie. Imponują jej dobrze wychowani biznesmeni, z określonym planem na życie i marzeniami. Najważniejsze jest dla niej, żeby miłosna relacja była wolna od jakichkolwiek kłamstw i nadmiernego kontrolowania jej wolności. Ma słabość do wytatuowanych mężczyzn. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?