Hotel Paradise 7: JACEK KANIA TUCHOWICZ

Hotel Paradise 7: Jacek

JACEK KANIA TUCHOWICZ 21 LAT 

Jacek żartobliwie nazywa siebie dziedzicem pieczarkowego imperium. A to dlatego, że na co dzień jest prawą ręką ojca w rodzinnej firmie, zajmującej się hodowlą tych właśnie grzybów. Czas poza pracą lubi spędzać aktywnie. Można go spotkać na siłowni, rowerze lub rolkach. Jego kolejną pasją jest gotowanie. Kuchnia jest dla niego miejscem eksperymentów i odkrywania nowych smaków, a jego specjalność to dania kuchni polskiej w „odchudzonej” wersji.

Choć wyglądem przypomina chuligana rodem z angielskich filmów, Jacek to typowy, sympatyczny i rodzinny chłopak z małego miasta. Uwielbia imprezy i jest samozwańczym królem parkietu. Na weselu nie przepuści żadnej okazji do tańca. Wzbrania się przed ocenianiem innych, bo zdaje sobie sprawę, że sam nie jest ideałem. W grupie zazwyczaj przybiera rolę lidera, a inni często przystają na jego pomysły. Mówi, że to zaraźliwy, szczery uśmiech zjednuje mu ludzi. Lubi jak w jego życiu dużo się dzieje, nieustannie szuka przygody. Stąd pomysł, by wziąć udział w programie.

Hotel Paradise 7: Jacek

Gdy się zakocha, dla swojej wybranki jest w stanie zrobić wszystko. Na swoim koncie ma dwa poważne związki, z czego jeden był bardzo toksyczny i wymuszał na nim zachowania, o które siebie nie podejrzewał. Po tych ciężkich przeżyciach, unika stałych relacji i skacze z kwiatka na kwiatek. Jego sposób na podryw? Rozmowa w cztery oczy i dużo pytań. Przyznaje, że nie ma problemu, żeby skłamać w imię udanego podrywu. Idealna dziewczyna to brunetka o niebieskich oczach i apetycznym wyglądzie. 

Pozostałe wiadomości