PRZED EMISJĄ. Mocne pytania na Puszce Pandory! Ola oberwie najmocniej

Hotel Paradise 8 PRZED EMISJĄ W TV: Mocna Puszka Pandory
Już dziś, 8 kwietnia o 20:00 w TVN 7 Puszka Pandory! Do tej pory w 8. edycji "Hotelu Paradise" było grzecznie, ale dziś czas na naprawdę mocne pytania! Kto będzie musiał się tłumaczyć? Zobacz, przedpremierowe fragmenty! 

Podczas Pandory zostaną poruszone ważne tematy, które w ostatnim czasie wzbudzały największe emocje wśród mieszkańców "Hotelu Paradise". 

Agnieszka usłyszy niewygodne pytanie o swoją relację z Jędrzejem. Dziewczyna zdenerwuje się, że grupa na nią ponownie naciska. Trzy grosze dorzuci też Kacper... Jego komentarz nie spodoba się Agnieszce. 

Tego wieczoru Kuba otwarcie przyzna się do błędu i na forum przeprosi za krzywdzące słowa, które padły już jakiś czas temu. Czy jednak te przeprosiny będą szczere? A może okażą się tylko elementem przebiegłej gry? Z jaką niespodzianką będzie wiązać się ta Pandora? I jaką rolę odegra w niej Bartek?

Jednak najgorzej będzie mieć Ola, która dostanie najwięcej trudnych pytań. Podczas Pandory usłyszy, że zepsuła atmosferę w "Hotelu Paradise". Czy rzeczywiście Ola jest niemiła dla mieszkańców? A może uważa tak tylko Aga? Dziewczyny będą miały okazję o tym pogadać. 

Hotel Paradise 8 PRZED EMISJĄ W TV: Ola psuje atmosferę w hotelu?

Czas po emocjonującej Pandorze dla części uczestników przebiegnie pod znakiem romantycznych gestów i szczerych rozmów w parach. Niestety nie dla wszystkich ten wieczór zakończy się szczęśliwie. W jednej z par podczas romantycznej rozmowy dojdzie do fatalnej pomyłki. Czy para będzie potrafiła zapomnieć o nieporozumieniach?

Więcej już dziś w TVN 7 i player.pl!

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości