Który rzut kulą w HP był najbardziej zaskakujący? Zagłosuj! 

Projekt bez nazwy (1)
Historyczne momenty w Hotelu Paradise
Podczas finałowego odcinka "Hotelu Paradise", zgodnie z zasadami, każdy ze zwycięzców trzyma w rękach złotą kulę. Jeśli nikt jej nie rozbije, nagroda jest dzielona po równo. Istnieje jednak druga opcja – jeden z uczestników rozbija kulę i zabiera całą wygraną dla siebie. Który finał "Hotelu Paradise" był najbardziej zaskakujący? Zagłosuj! 

Pierwsza rozbita kula w "Hotelu Paradise" 

Pierwsza rozbita kula w historii "Hotelu Paradise". W trzeciej edycji triumfowali Basia i Krystian, którzy pokonali Bibi i Simona, a wcześniej Karę i Marcina. W finale Krystian zdecydował się rzucić złotą kulą, tłumacząc, że chciał podzielić wygraną między wszystkich finalistów. Był to pierwszy raz w historii programu, kiedy złote kule nie przetrwały ścieżki lojalności, choć w tym przypadku nie chodziło o zgarnięcie wygranej dla siebie. 

Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!

Sara zagarnęła wygraną dla siebie! 

W czwartym sezonie do finału dotarły pary Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Decyzją mieszkańców hotelu zwyciężyli Sara i Michał. Jednak na ścieżce lojalności wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Mimo dobrych relacji z Michałem Sara rozbiła swoją złotą kulę i zabrała kwotę 90 tysięcy złotych. Michał przeżył spore rozczarowanie, podczas gdy Sara nie kryła satysfakcji. 

Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę i zgarnia nagrodę!
Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę i zgarnia nagrodę!
Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę i zgarnia nagrodę!

Julia chciała ukarać Grześka za jego zachowanie 

Pomimo burzliwej relacji, jaka łączyła Julkę z Grześkiem, wydawało się, że mają wobec siebie poważne plany na przyszłość. Grzesiek sprawiał wrażenie mocno zauroczonego, a może nawet zakochanego. Wszystko jednak zostało zweryfikowane na polu z kwotą 100 tysięcy złotych! Julia rozbiła kulę na ostatnim polu i zgarnęła całą kasę dla siebie! Od razu też wyjawiła, co ją do tego skłoniło. 

Powiem ci za co. Za każdym razem ci mówiłam. Czemu chcesz masować te dziewczyny, ich tyłek. Non stop. Ja cię cały czas obserwowałam. Robiłeś mi za każdym razem przykrość. Nawet dzisiaj pokazałeś swojego "fajfusa" przy mojej koleżance, chciałeś zobaczyć tyłek Nany. Ja myślałam o czymś więcej. Ty mi pokazałeś tyle 
- powiedziała zdenerwowana Julia podczas finału do Grześka.
Hotel Paradise All Stars: Kto rozbił kulę na 100 tysiącach?

Agnieszka: Nie jestem zupą pomidorową 

Gdy Agnieszka i Jędrzej stanęli na polu stu tysięcy, mieszkańcy zaczęli ich namawiać do rzutu kulą. W pewnym momencie Agnieszka zapytała: "Jak wy na mnie mówiliście? Zupa pomidorowa? Chyba nie jestem zupą pomidorową". Następnie roześmiała się i rozbiła kulę. Agnieszka podkreślała później, że był to tylko gest, a wygraną podzieli się z hotelowym partnerem. Na Agnieszkę wylała się fala hejtu. Jędrzej postanowił interweniować i potwierdził, że dziewczyna podzieliła się z nim wygraną. 

Hotel Paradise 8: Kula została rozbita!

Zagłosuj na najbardziej zaskakujący finał "Hotelu Paradise"

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?