Hotel Paradise All Stars: Najmocniejsza para została rozbita!

Hotel Paradise All Stars: Decyzja Ani i Maurycego
Na mocy listu, który otrzymała Ania, jeden z mieszkańców musiał dziś pożegnać się z rajem.

Nowa uczestniczka, wspólnie z partnerem Maurycym, otrzymała niewyobrażalną moc, ale równocześnie stanęła przed ogromnym obciążeniem. To, co wydawało się darem, okazało się potężnym wyzwaniem. Wybór, którego mieli dokonać, mógł wzbudzić niezadowolenie i zemstę pozostałych uczestników. Ich zadaniem było wskazanie dwóch osób, z których jedna na mocy decyzji wszystkich mieszkańców miała opuścić program. 

Ostra gra 

Ania i Maurycy postanowili zagrać ostro i nominować jednego z najmocniejszych graczy — Mikołaja. Drugą nominowaną osobą została Wiktoria.

Głosowanie — decyzja w rękach uczestników

Hotel Paradise All Stars: Głosowanie
Każdy uczestnik musiał oddać swój głos na nominowane osoby

Przyszedł czas na głosowanie. Każdy z uczestników musiał oddać swój głos na jedną z wytypowanych osób. Atmosfera w hotelu zrobiła się niesamowicie napięta. Sara nie potrafiła powstrzymać łez, wiedząc, że jej partner za chwilę może opuścić program.

Remis między Wiktorią a Mikołajem

Tuż przed zakończeniem głosowania napięcie sięgnęło zenitu. Okazało się, że pomiędzy Wiktorią a Mikołajem był remis. Ostateczna decyzja miała więc zapaść dopiero po ostatnim głosie.

Najmocniejsza para rozbita

230630_HP_all_stars_odc12_www_3
Hotel Paradise All Stars: Wynik głosowania
Kto zebrał najwięcej głosów i pożegnał się z programem?

Ostatni głos należał do Blondino, który znalazł się pod ogromną presją. Chłopak otwarcie wyznał, że to dla niego bardzo trudna decyzja, ponieważ nikogo nie chciałby wyrzucać z programu. Wszyscy w napięciu czekali na jego decyzję.

W końcu Blondino musiał podjąć ostateczną decyzję, a jego głos powędrował na konto Mikołaja. Była to bolesna chwila dla wszystkich, ale reguły programu są nieubłagane. Ta decyzja najbardziej uderzyła w Sarę, która zdążyła stworzyć z Mikołajem bardzo silną relację.

Hotel Paradise All Stars - odcinek 12
Hotel Paradise All Stars - odcinek 12

Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały czekają w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?