Hotel Paradise All Stars: Najlepsze momenty Wiktorii!

Hotel Paradise All Stars: Najlepsze momenty Wiktorii
Wiktoria i jej partner Artur dotrwali aż do finałowego tygodnia. Niestety test wiedzy o swoich parach zadecydował o tym, że tuż przed ostatnią Pandorą, pożegnali się z programem.

Wiktoria pewnym krokiem wchodząc do Hotelu Paradise 5, sprawiła, że niejednemu z chłopaków szybciej zabiło serce. Jej uwaga skupiła się na Kasprze i wkrótce to właśnie z nim stworzyła parę. Niestety między nimi więcej było różnic niż podobieństw i związek rozpadł się, choć Wiktoria wciąż miała słabość do byłego partnera. Na jednym z Rajskich Rozdań, Wiktoria została postawiona przed najtrudniejszą decyzją – musiała wybrać między Kasprem, a Sevagiem, który był jej najlepszym hotelowym przyjacielem. Postawiła wtedy na wybór z rozsądku, co okazało się słuszne, bo to właśnie z Sevagiem dotarła do finału. Dzięki przewadze głosów pozostałych uczestników, para stanęła na ścieżce lojalności i bez chwili wahania spotkała się przy kwocie 100 000 złotych. 

Po wygranej Wiktoria skupiła się na rozwoju swoich mediów społecznościowych, gdzie zgromadziła dużą rzeszę fanów z polski i z zagranicy. Stworzyła także kalendarz motywacyjny dla kobiet, a w ostatnim czasie zajęła się muzyką i to właśnie w tym kierunku teraz chce się rozwijać. 

Hotel Paradise All Stars: Wiktoria
Hotel Paradise All Stars: Wiktoria

Dlaczego wzięła udział w specjalnej edycji programu? „Zdecydowałam się powtórzyć przygodę z Hotelem Paradise, ponieważ było to jedno z najlepszych doświadczeń mojego życia, które otworzyło wiele możliwości. Piękne przeżycie, dzięki któremu poznałam fajnych ludzi w cudownym miejscu. Na starość chcę mieć co wspominać i cieszyć się tym, że dostałam szansę, z której nie wszystkim jest dane w życiu skorzystać. Same plusy!” 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!