Hotel Paradise All Stars: Najlepsze momenty Wiktorii!

Hotel Paradise All Stars: Najlepsze momenty Wiktorii

Wiktoria i jej partner Artur dotrwali aż do finałowego tygodnia. Niestety test wiedzy o swoich parach zadecydował o tym, że tuż przed ostatnią Pandorą, pożegnali się z programem.

Wiktoria pewnym krokiem wchodząc do Hotelu Paradise 5, sprawiła, że niejednemu z chłopaków szybciej zabiło serce. Jej uwaga skupiła się na Kasprze i wkrótce to właśnie z nim stworzyła parę. Niestety między nimi więcej było różnic niż podobieństw i związek rozpadł się, choć Wiktoria wciąż miała słabość do byłego partnera. Na jednym z Rajskich Rozdań, Wiktoria została postawiona przed najtrudniejszą decyzją – musiała wybrać między Kasprem, a Sevagiem, który był jej najlepszym hotelowym przyjacielem. Postawiła wtedy na wybór z rozsądku, co okazało się słuszne, bo to właśnie z Sevagiem dotarła do finału. Dzięki przewadze głosów pozostałych uczestników, para stanęła na ścieżce lojalności i bez chwili wahania spotkała się przy kwocie 100 000 złotych. 

Po wygranej Wiktoria skupiła się na rozwoju swoich mediów społecznościowych, gdzie zgromadziła dużą rzeszę fanów z polski i z zagranicy. Stworzyła także kalendarz motywacyjny dla kobiet, a w ostatnim czasie zajęła się muzyką i to właśnie w tym kierunku teraz chce się rozwijać. 

Hotel Paradise All Stars: Wiktoria

Dlaczego wzięła udział w specjalnej edycji programu? „Zdecydowałam się powtórzyć przygodę z Hotelem Paradise, ponieważ było to jedno z najlepszych doświadczeń mojego życia, które otworzyło wiele możliwości. Piękne przeżycie, dzięki któremu poznałam fajnych ludzi w cudownym miejscu. Na starość chcę mieć co wspominać i cieszyć się tym, że dostałam szansę, z której nie wszystkim jest dane w życiu skorzystać. Same plusy!” 

Pozostałe wiadomości