Hotel Paradise All Stars: Kula została rozbita! Ten finał przejdzie do historii!

Hotel Paradise All Stars: Julia i Grzesiek na ścieżce lojalności!
Za nami finał edycji All Stars! Takich emocji nikt się nie spodziewał!

O tym, kto stanie na ścieżce lojalności zdecydowali tradycyjnie byli mieszkańcy hotelu. Każdy z nich kolejno stawał za parą, którą jego zdaniem połączyło szczere uczucie. W tym pojedynku wygrali Julia i Grzesiek.

Hotel Paradise All Stars: Julia i Grzesiek w finale!
Hotel Paradise All Stars: Julia i Grzesiek w finale!

Ścieżka lojalność

Relacja Grześka i Juli dostarczyła nam wielu emocji w tym sezonie. Byli ze sobą niemal od samego początku. Nie brakowało między nimi chemii, ale bywały też momenty pełne trudnych emocji. Równie szybko się na siebie obrażali, jak i godzili. Czy ich relacja zdała egzamin i sporostała najtrudniejszemu wyzwaniu w naszym programie?

Szokująca decyzja!

Hotel Paradise All Stars: Kula została rozbita!
Hotel Paradise All Stars: Kula została rozbita!

Ten finał z pewnością przejdzie do historii. Mało kto mógł przewidzieć, jak potoczy się ten wieczór. Pomimo burzliwej relacji, jaka łączyła Julkę z Grześkiem, wydawało się, że mają wobec siebie poważne plany na przyszłość. Wszystko jednak zostało zweryfikowane na polu z kwotą 100 tysięcy złotych! Tak, Julia rozbiła kulę na ostatnim polu i zgarnęła całą kasę dla siebie! Nietrudno było zauważyć, że Grzesiek był wstrząśnięty takim obrotem spraw! Czy decyzja Juli przekreśliła ich wspólna przyszłość?

Hotel Paradise All Stars: Kto rozbił kulę na 100 tysiącach?

HOTEL PARADISE ALL STARS. AFTER

Tuż po WIELKIM FINALE, zapraszamy na bardzo szczerą rozmowę z uczestnikami "Hotel Paradise All Stars"! Jesteście ciekawi, czy w parach pojawiła się miłość? Co u nich słychać po zakończeniu programu? Czy się lubią, a może wręcz przeciwnie?

Hotel Paradise All Stars: Jak rozłożyły się głosy w finale?
Hotel Paradise All Stars: Jak rozłożyły się głosy w finale?
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?