Hotel Paradise All Stars: Którą parę rozbije Mikołaj? 

Hotel Paradise All Stars: Kolejny uczestnik w hotelu!
Kolejnym uczestnikiem naszej wyjątkowej edycji jest Mikołaj! Jego wejście może nieźle namieszać! Klaudia dała mu możliwość sparowania się z dowolną dziewczyną! Którą parę rozbije?
Mikołaj Grzybowski
Mikołaj Grzybowski

Mikołaj Grzybowski, 25 LAT

Mikołaj wziął udział w 6 edycji Hotelu Paradise. Do historii programu przeszedł jego burzliwy związek z Hanią. Różnice charakterów i częste kłótnie sprawiły, że pomimo płomiennych uczuć para rozstała się. Po odejściu z hotelu Hani, Mikołaj stworzył zgrany, oparty na przyjaźni duet z Moniką i nawet powrót byłej partnerki nie był w stanie zniszczyć ich relacji. Para kolejno pokonywała przeciwników we wszystkich konkurencjach i tym sposobem znalazła się w finale. Udało im się dotrzeć do ścieżki lojalności, którą przeszli pewnie patrząc sobie w oczy. Podzielili się wygraną. 

HP_S06_ODC_57_TVN_EMISJA_HANIA
Hotel Paradise 6: Miki i Hania

Po wygranej w hotelu Mikołaj skupił się na rozwoju swojego biznesu w branży e-commerce. Swój czas poświęca również na sportowe pasje – systematyczne ćwiczenia na siłowni i treningi muay-thai to jego codzienność. Jego fani każdego dnia mogą liczyć na dawkę sportowej motywacji na jego mediach społecznościowych. 

Dlaczego wziął udział w specjalnej edycji programu?

Cieszę się, że dostałem możliwość wzięcia udziału w kolejnej i wyjątkowej edycji Hotelu Paradise, ponieważ jest to pewnego rodzaju wyróżnienie. Ponadto cała formuła edycji All Stars od początku wydała mi się bardzo interesująca, a że jestem człowiekiem lubiącym wyzwania - nie mogłem podjąć innej decyzji. Spakowałem więc walizkę i wyleciałem na tę wyjątkową wyspę, by poznać uczestników innych edycji i dobrze się z nimi bawić!
komentuje swoją decyzję Mikołaj. 
Hotel Paradise 6: Monika i Mikołaj zdecydowali podzielić się nagrodą!
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?