Hotel Paradise All Stars: Kornelia i Artur namieszali w parach!

Do gry dołączyła Kornelia, którą możecie pamiętać z 3. edycji programu oraz Artur, zwycięzca 2. edycji!

KORNELIA GŁASZCZ, 27 LAT

Hotel Paradise All Stars: Kornelia Głaszcz

Kornelia była uczestniczką 3 edycji programu, a swoim urokiem i pozytywnym usposobieniem zjednała sobie wszystkich uczestników. Od początku była zorientowana na zbudowanie romantycznej relacji opartej na zaufaniu. Gdy na drugim Rajskim Rozdaniu okazało się, że z żadnym z chłopaków nie ma takiej możliwości, zdecydowała się odejść na własnych zasadach. Hotel bez Kornelii nie był już tym samym miejscem, dlatego kilka gdy kilka tygodni później wróciła do programu, radość mieszkańców raju była ogromna. Stworzyła wtedy opartą na przyjaźni relację z Krzyśkiem i razem z nim dotarła do finałowego tygodnia, odpadając tuż przed Uber Pandorą. 

Hotel Paradise: Historia bez końca
Hotel Paradise: Historia bez końca
Kornelia zabawia wszystkich swoimi opowieściami.

Po programie Kornelia powróciła do swojej pracy w wizażu, która jest jednocześnie jej wielką pasją. Postawiła także na rozwój swoich mediów społecznościowych, gdzie ze swoimi fankami dzieli się szeroką wiedzą związaną z tematami urodowymi. Pobyt na egzotycznym Zanzibarze sprawił, że pokochała podróże. Od czasu zakończenia przygody w raju, odbyła już wiele podróży i zamierza zwiedzić cały świat. 

Co sprawiło, że zdecydowała się wrócić do hotelu? „Nigdy nie odmawiam przygodom i nowym doświadczeniom, więc moja decyzja była oczywista. Tym razem zamierzam trochę namieszać!” – mówi Kornelia. 

Artur
Artur

ARTUR SARGSYAN, 25 LAT

Hotel Paradise All Stars: Artur Sargsyan

Artur dołączył do ekipy Hotelu Paradise 2 w pierwszym tygodniu rajskiej przygody. Na swoją partnerkę wybrał Dominikę, która zauroczyła go swoim nietuzinkowym wyglądem i mocnym charakterem. Przez długi czas tworzyli zgrany duet, ale gdy u Dominiki zaczęły pojawiać się uczucia, Artur nie odwzajemnił ich i zdecydował się zakończyć związek. Stworzył wtedy parę z nową uczestniczką – Atą i pokonując wszystkie przeszkody, razem z nią dotarł do finału. Na ścieżce lojalności Artur i Ata nie zawahali się ani na moment i ostatecznie podzielili się wygraną. 

Hotel Paradise: Najlepsze momenty Artura w programie!
Hotel Paradise: Najlepsze momenty Artura w programie!
Hotel Paradise: Najlepsze momenty Artura w programie!

Po zakończeniu przygody w hotelu, Artur przeprowadził się do innego miasta i rozpoczął karierę w branży nieruchomości, gdzie z powodzeniem spełnia się jako agent. Czas wypełnia mu także jego wielka pasja – boks. Efekty wielogodzinnych treningów sprawdza walcząc w ringu, a na swoim koncie ma już niejeden sukces. 

Co skłoniło go, by powrócić do raju? „Od dawna planowałem odwiedzić Kolumbię, więc gdy tylko dostałem propozycję powtórzenia przygody z Hotelem Paradise właśnie w tym miejscu, nie wahałem się ani chwili! To będą wakacje, których potrzebuję!” – mówi Artur. 

Artur i Kornelia otrzymali przywilej od Klaudii i mogli dowolnie namieszać w parach! Jakie pary powstały w hotelu?

 • Julia, Blondino, Luiza
  • Grześ, Ania 
   • Maurycy, Nana 
    • Miłosz, Kornelia 
     • Artur, Wiktoria , Sara 
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości

      Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
      Materiał promocyjny

      Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?