Hotel Paradise 7: WIKTORIA STACH

Hotel Paradise 7: Wiktoria

WIKTORIA STACH  WROCŁAW 23 LATA 

Wiktoria studiuje prawo w biznesie, a na co dzień utrzymuje się z pracy na stanowisku asystentki prezesa. Dodatkowo, amatorsko zajmuje się modelingiem. Na sesjach zdjęciowych jest swoim żywiole, lubi pokazywać swoje ciało. Wolny czas spędza aktywnie – biega, uprawia jogę, trenuje na siłowni lub spotyka się z przyjaciółmi i rodziną. 

Hotel Paradise 7: Wiktoria

Empatia to drugie imię Wiktorii. Wręcz przyciąga ludzi potrzebujących porady czy wsparcia i świetnie się w tym odnajduje. Zawsze wysłucha, doradzi i pozwoli wypłakać się na ramieniu. Jest bardzo ambitna i zmotywowana do działania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uparcie dąży do wyznaczonych celów. Jest pewna siebie i ma opinię na każdy temat, ale przy tym jest otwarta na nowe doświadczenia i ludzi. Potrafi być zazdrosna i robi się wtedy niezbyt przyjemna. 

Nigdy jeszcze nie zaznała prawdziwej miłości, a jej dotychczasowe relacje z mężczyznami nie były warte większego zaangażowania. Idealny partner? Powinien być ambitny i umieć ją rozbawić. Chciałaby, żeby mężczyzna dawał jej poczucie bezpieczeństwa, dlatego kręcą ją dobrze zbudowani, postawni i starsi mężczyźni. 

Pozostałe wiadomości