Hotel Paradise 7: Test wiedzy ogólnej. Kto wypadł najlepiej w tym pojedynku?

Hotel Paradise 7: Test wiedzy ogólnej
Hotel Paradise 7: Test wiedzy ogólnej
wideo 2/2

Czas na test z wiedzy ogólnej! Klaudia podzieliła uczestników na dwie drużyny - damską i męską. Która z nich poradziła sobie lepiej?

Tymczasem w hotelu, kolejna sprzeczka w parze Karoliny i Marvina doprowadzi do sytuacji, w której oboje będą zastanawiać się, czy ten związek ma jeszcze przyszłość. Żadne z nich nie będzie chciało wyciągnąć ręki na zgodę i para pogrąży się w ciszy. Gdy niesiona emocjami Karolina zwierzy się Patrykowi ze swoich zmartwień, chłopak postanowi wziąć Marvina na słówko. Czy ta rozmowa sprawi, że relacja Karoliny i Marvina wróci na właściwe tory? A może Patryk tylko doleje oliwy do ognia?

Uczestnicy zostaną postawieni przed kolejnym zadaniem. Tym razem w hotelu przyjdzie czas na długo wyczekiwany test z wiedzy ogólnej! Podzieleni na dwie grupy uczestnicy, będą musieli sięgnąć pamięcią do szkolnych czasów i odpowiedzieć na niekiedy trudne i podstępne pytania Klaudii El Dursi. Kto będzie górą w tej rozgrywce – dziewczyny czy chłopaki? Jakie pytania sprawią mieszkańcom hotelu najwięcej trudności? I co takiego otrzymają w nagrodę zwycięzcy?

Hotel Paradise 7: Test wiedzy ogólnej
Hotel Paradise 7: Test wiedzy ogólnej
Pozostałe wiadomości