Hotel Paradise 7: SZYMON ZYCHOWICZ 

Hotel Paradise 7: SZYMON ZYCHOWICZ
SZYMON ZYCHOWICZ KRAKÓW24 LATA 

Szymon z zawodu jest trenerem personalnym i dietetykiem, a po godzinach doskonali się w swoim nietypowym hobby. Od najmłodszych lat fascynuje go świat iluzji i magicznych tricków. Dużą część swojego życia spędził w Kalifornii. Do Polski wrócił dopiero w wieku 20 lat. 

Szymon to typowy amerykański bad boy. Wygadany, uśmiechnięty, z błyskiem w oku. Ma w sobie ten amerykański luz. W towarzystwie lubi brylować. Nie jest typem osoby, która trzyma się z boku. Nawet jeśli czuje się niekomfortowo w nowej ekipie, zrobi wszystko, by przełamać lody, poczuć się lepiej i być w centrum uwagi. Najbardziej jest dumny z tego, że nie boi się ryzyka i nawet kiedy ma obawy przed nieznanym, nie zawaha się spróbować. 

Hotel Paradise 7: SZYMON ZYCHOWICZ 
Hotel Paradise 7: SZYMON ZYCHOWICZ 

Typowy zdobywca i podrywacz. Niezbyt lubi zobowiązania i stawia raczej na przelotne znajomości i romanse. Zdarzało mu się jednak zakochać. W ostatnim, 2-miesięcznym związku, był 2 lata temu. Uwielbia być podrywany przez kobiety. Jego ideałem jest wysportowana blondynka. Spontaniczna, otwarta na nowe doznania i z pozytywnym usposobieniem. Ważną cechą u partnerki jest dla niego ambicja. Nigdy nie zaakceptuje kłamstwa. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?