Hotel Paradise 7: Szokujące Rajskie Rozdanie! Najmocniejsza para rozbita! 

W hotelu pojawiła się skrzynia z nagrodami, które uczestnicy zdobyli w Rajskim Kole Przeznaczenia. Wśród prezentów była czekolada, polskie kabanosy i masę innych smakołyków. Niestety dobra atmosfera nie trwał długa.

Jacek otworzył list, który przypadł mu w losowaniu. Tajemnicza wiadomość z czerwonej koperty doprowadziła chłopaka do łez. Przedstawienie treści tego listu zostało odłożone do Rajskiego Rozdania. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali, co skrywa tajemnicza koperta i jaki przywilej otrzymał Jacek.

Na chwilę przed Rajskim Rozdaniem, Wiktoria nadal nie mogła podjąć jednoznacznej decyzji. Dziewczyna wahała się między Patrykiem i Pawłem. Rajska Wyrocznia przyszła z jej pomocą. Otrzymana odpowiedź dostarczyła jej cenne wskazówki. Wiktoria dowiedziała się, że Paweł za jej plecami przyznał, że chce zmienić parę, gdy tylko będzie okazja.

Co takiego wydarzyło się na Rajskim Rozdaniu?

Hotel Paradie 7: Szokujące Rajskie Rozdanie, cz. 2
Hotel Paradie 7: Szokujące Rajskie Rozdanie, cz. 2

Na początku ceremonii Jacek otworzył swoją szkatułkę i okazało się, że wylosował immunitet. Nie wpłynęło to jednak na jego wybór i tak jak można się było spodziewać, podszedł do Kornelii.

Główny ciężar wieczoru spoczywał na Wiktorii. To ona musiała zdecydować, kto dziś odejdzie z programu. Dziewczyna postawiła na Patryka, który w tamtym momencie wydał się jej bezpieczniejszym wyborem. Paweł niestety musiał się dziś z nami pożegnać. Na tym jednak emocje się nie skończyły!

Hotel Paradise 7 - odcinek 20

Jacek odczytał treść listu ukrytego w czerwonej kopercie. Okazało się, że jeszcze tego wieczoru musi wyznaczyć jednego chłopaka, który razem z Pawłem wymelduje się z hotelu. Jego wybór zszokował nawet Klaudię El Dursi. Jacek wskazał Krzyśka i tym samym rozbił jedną z najmocniejszych par w programie! Jak ta decyzja zostanie przyjęta przez pozostałych mieszkańców? Tego dowiemy się już niebawem.

Pozostałe wiadomości