Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie za nami. Takiego scenariusza nikt nie przewidział!

Hotel Paradise - odcinek 5
Hotel Paradise 7: Łucja zdobyła immunitet
Chyba jeszcze nigdy w historii programu pierwsze Rajskie Rozdanie nie dostarczyło nam tylu emocji!

W najbardziej niepewnej sytuacji przed decydującym wieczorem była Łucja. Po krótkim i burzliwym związku z Marvinem dziewczyna zdawała sobie sprawę, że nie może liczyć na jego wsparcie. Jej próby odwrócenia losu na swoją korzyść wywołały silne reakcje innych uczestniczek, a atmosfera w hotelu stała się niewyobrażalnie nerwowa.

Chwilę przed Rajskim Rozdaniem, wszystkim uczestnikom dreszcz emocji przeszedł po plecach. Zawartość tajemniczej skrzynki, która tradycyjnie trafiała w ręce nowej rezydentki, mogła zrewidować ustalone wcześniej układy i wywołać zamieszanie jak nigdy dotąd. Tak też się stało! Łucja otrzymała immunitet, który dał jej szansę na dalszy pobyt w raju.

To właśnie wtedy Łucja zdecydowała się zablokować Sabinę, która była związana z Rochem. To posunięcie wywołała spore poruszenie wśród mieszkańców, bo do tej pory wydawało się, że para Rocha i Sabiny jest jedną z silniejszych. Sabina, zmuszona do wyboru nowego partnera, postawiła na Patryka. Chłopak pozostał jednak lojalny wobec swojej dotychczasowej partnerki, Kornelii. Tym samym Sabina, nie kryjąc żalu do Łucji, musiał dziś opuścić raj.

Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie za nami!

230901 HP s07e05 Z PLANSZA_Sub_02
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 1
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 1
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 2
Hotel Paradise 7: Rajskie Rozdanie, cz. 2

Więcej dodatkowych materiałów znajdziecie w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?