Hotel Paradise 7: Puszka Pandory. Czy to koniec relacji Alicji i Rocha?

Narastające napięcie w parze Alicji i Rocha sprawi, że dziewczyna nie przestanie docinać swojemu partnerowi. Jak Roch zareaguje na zachowanie Alicji?

W hotelu przyjdzie czas na niezapomnianą karaibską przygodę! Uczestnicy wybiorą się na wspólny rejs, który będzie doskonałą okazją, by oddać się nieskrępowanej zabawie i zapomnieć o hotelowych problemach. Nie dla wszystkich jednak będzie to zupełnie beztroski czas. Narastające napięcie w parze Alicji i Rocha sprawi, że dziewczyna nie przestanie docinać swojemu partnerowi. Jak Roch zareaguje na zachowanie Alicji? Czy zapewni ją o swojej lojalności? A może myśli Rocha krążą już wokół zupełnie innej osoby? 

Hotel Paradise 7: Puszka Pandory cz. 2.
Hotel Paradise 7: Puszka Pandory cz. 2.

Potyczki w parze Karoliny i Marvina, zamiary nowych uczestników i sytuacja między Rochem a Alicją – to tylko część z tematów, które zostaną poruszone na wieczornej Pandorze. Mnogość problemów w hotelu sprawi, że ten wieczór będzie niezwykle emocjonalny i w hotelu pojawią się łzy. Czy burza emocji oczyści atmosferę w raju? A może wręcz przeciwnie – dosadne odpowiedzi przyniosą uczestnikom jeszcze więcej żalu? 

Pozostałe wiadomości