Hotel Paradise 7: OLIWIA PETRYNA 

Hotel Paradise 7: OLIWIA PETRYNA 

OLIWIA PETRYNA 

ZŁOCZEW / WARSZAWA 

19 LAT 

Oliwia niedawno ukończyła liceum o profilu wizaż i stylizacja, a obecnie studiuje na kierunku zarządzania i psychologii w biznesie. Interesuje się tańcem, kosmetologią i fizjoterapią, ale to zdecydowanie modeling jest jej największą pasją. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych, co sprawia jej ogromną radość. Niedawno spróbowała swoich sił w konkursie Miss Województwa Małopolskiego, zdobywając główną nagrodę.  

Oliwia jest typową ekstrawertyczką. Dużo mówi, jest otwarta na nowe znajomości i bardzo zabawna. Uważa, że wszyscy ją lubią i nie ma żadnych wrogów. Zawdzięcza to swojemu beztroskiemu, lekkiemu podejściu do życia. Czasami czuje, że ludzie są w stosunku do niej zawistni, ale zrzuca to na karb zazdrości, zwłaszcza od innych dziewczyn. Od niedawna mieszka w Warszawie i jest zafascynowana wielkim światem pełnym możliwości. Jej autorytetem jest mama. Jest jej bardzo wdzięczna za to jak ją wychowała. 

Ma za sobą już 3 poważne związki. Tego ostatniego nie wspomina najlepiej. Była to toksyczna relacja z brakiem zaufania w tle. Jej ideał to wysoki brunet z ładnym uśmiechem i poczuciem humoru. Nie szuka jednak nikogo na siłę, wychodząc z założenia, że prawdziwa miłość powinna znaleźć ją sama. 

Hotel Paradise 7: OLIWIA PETRYNA 
Hotel Paradise 7: OLIWIA PETRYNA 
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?