Hotel Paradise 7: Justyna i Paweł dołączyli do programu!

Hotel Paradise 7: Justyna i Paweł
Hotel Paradise 7: Paweł
Hotel Paradise 7: Paweł
Hotel Paradise 7: Justyna
Hotel Paradise 7: Justyna
Poznajcie Justynę i Pawła, którzy w ostatnim odcinku dołączyli do uczestników Hotelu Paradise!

JUSTYNA ŁABUDA WROCŁAW 24 LATA 

Justyna jest magistrem fizjoterapii, ale nie łączy swojej przyszłości z wyuczonym zawodem. Jej plan na życie jest prosty: zarobić dużo pieniędzy jak najmniejszym nakładem pracy. Obecnie jest kelnerką, ale marzy jej się sława. Kocha sport, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Zimą jeździ na snowboardzie, latem wybiera kite, surfowanie lub jogging. Trenuje też pole dance i aerial jogę. 

Hotel Paradise 7: Justyna
Hotel Paradise 7: Justyna

Zawsze jest pełna energii i radości. Przeważnie robi pozytywne wrażenie na ludziach, jest lubiana. Uważa, że czasami bywa wręcz zbyt miła, co inni mogą próbować wykorzystać. Gdy jednak ktoś wbije jej szpilę, nie pozostaje dłużna i wdaje się w dyskusję. Justyna brzydzi się kłamstwem i zawsze stawia na szczerość. Jest świadoma, że powinna popracować nad swoją impulsywnością i podejściem do relacji z ludźmi. 

Przez 3 lata była w poważnym i zarazem swoim najdłuższym związku. Z perspektywy czasu wie, że nie postępowała wtedy właściwie – była chorobliwie zazdrosna i ograniczała wolność partnera. Teraz jest już świadoma błędów, które popełniła i chce inaczej podchodzić do związku. Idealny mężczyzna musi być wysoki, opalony i o ciemnych włosach. Nie lubi skromnych i wystraszonych chłopaków, zdecydowanie woli typ bad boya. 

PAWEŁ BABIUCH ZIELONKA k. WARSZAWY  30 LAT 

Paweł z zawodu jest marketingowcem. Ta praca jest dla niego źródłem satysfakcji i poczucia spełnienia. Kolejną ważną rolę w jego życiu odgrywa aktywność fizyczna. Swoją sportową przygodę rozpoczął od trenowania akrobatyki, a obecnie poświęca swój czas na crossfit i wspinaczkę. Uwielbia też podróże, podczas których stara się zdobywać nowe doświadczenia. Ostatnio odwiedził Maroko, gdzie ukończył kurs surfingu. 

Hotel Paradise 7: Paweł
Hotel Paradise 7: Paweł

Jest wiecznym optymistą. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia, pewny siebie i otwarty – to cały Paweł. Dużą wagę przywiązuje do swojego wizerunku, a nienaganny wygląd to dla niego priorytet. Zarówno prywatnie, jak i w pracy jest nieprzeciętnie zorganizowany. Podążanie za ustalonym planem sprawia jednak, że bywa uparty i niecierpliwy. Wychodzi z założenia, że aby osiągnąć szczęście, należy mieć pracę dającą poczucie niezależności, pasję zapewniająca rozwój wewnętrzny oraz wspierających przyjaciół i drugą połówkę. Z tej listy brakuje mu jedynie ostatniego i najważniejszego punktu, dlatego między innymi zdecydował się wziąć udział w programie. 

Do tej pory był w dwóch poważanych związkach, z czego ostatni trwał 4 lata. Singlem jest od 2 lat. Chętnie poznaje nowe dziewczyny, czy to na imprezach, czy poprzez aplikacje randkowe. Są to jednak przelotne znajomości i dotąd żadna z nich nie zainteresowała go na tyle, by rozwijać relację. Jego idealna partnerka powinna być wysportowana, zadbana i przede wszystkim dojrzała emocjonalnie. Dziewczyna musi wiedzieć czego chce od życia, mieć swoje pasje i zainteresowania. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?