Hotel Paradise 6: W hotelu pojawiły się dwie nowe uczestniczki!

Hotelowe rewolucje wiszą w powietrzu. Do bramy Hotelu Paradise zapukają dwie nowe dziewczyny! Męska część ekipy zwariuje na punkcie pięknych blondynek, a ich partnerki zdadzą sobie sprawę, że właśnie rozpoczyna się prawdziwa gra. 

Poznajcie Olę i Klaudię!

Ola jest studentką kosmetologii. Kosmetyki, moda, gotowanie i jazda konna – to jej pasje. Od 6 roku życia trenowała taniec. Była cheerleaderką. Uwielbia imprezy i wypady na drinka. Najważniejsze w życiu jest dla niej poczucie humoru. Bez niego nic nie ma sensu, ani przyjaźń ani związek. Nie lubi się kłócić i omija szerokim łukiem wszystkie konflikty. Jest konsekwentna w każdym aspekcie swojego życia. Jeśli jej zależy, idzie na kompromisy i walczy o przetrwanie. Nie lubi nieszczerości. Dla świętego spokoju jest w stanie dużo znieść. Marzy o samowystarczalności i niezależności. 

Hotel Paradise 6: Ola
Hotel Paradise 6: Ola

Klaudia to studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kocha dzieci i jej największym marzeniem jest własne przedszkole. Pracuje w sklepie z kosmetykami jako doradca klienta. Trenowała taniec nowoczesny i siatkówkę. Lubi także jeździć na rowerze, rolkach i wspinać się na ściance wspinaczkowej. Interesuje się modą i chciałaby się w tym kierunku rozwijać. Uwielbia bawić się w stylistkę koleżanek. Jest szczera i nikogo nie udaje. Potrafi rozruszać każde towarzystwo. Nie lubi rutyny i nudy, ceni sobie zaufanie i własną przestrzeń. Raz zraniona nie zapomina. Jest opiekuńcza, empatyczna i zawsze można na nią liczyć. Zadba o każdego, kto znajdzie się w trudnej sytuacji. 

Hotel Paradise 6: Klaudia
Hotel Paradise 6: Klaudia

Oglądaj Hotel Paradise w player.pl

Pozostałe wiadomości