Zaskakujące pasje uczestników "Czas na Show. Drag Me Out"! Zobacz wideo!

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa
W półfinałowym odcinku "Czas na Show. Drag Me Out" Drag Mentorki poznają pasje swoich podopiecznych. Co sprawia największą radość Tomaszowi Karolakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Kamilowi Szymczakowi? Możecie być zaskoczeni!

Himera, Twoja Stara i Shady Lady wyszły ze swoich Drag wizerunków po to, by poznać bliżej swoich podopiecznych. Weszły do ich świata pasji. Tomasz Karolak pokazał Himerze, jak boksuje. Marcin Łopucki zabrał Twoją Starą na trening, a Kamil Szymczak razem z Shady Lady zrobili gokartowy wyścig. Emocji i zaskoczeń nie zabrakło. Zobaczcie, co się tam wydarzyło. Pamiętajcie, że półfinałowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" już w poniedziałek, 8 kwietnia o 21:35 w TVN!

Dlaczego Tomasz Karolak chodzi na treningi boksu?

Poznajcie pasję Tomasza Karolaka

Pasję do boksu zaszczepił w Tomaszu Karolaku jego kolega. - Traktuję to, jako takie wyładowanie energii - tak Tomek Karolak opisuje swoją zajawkę. Nawet Staś, czyli Himera świetnie poradził sobie na swoim pierwszym treningu. - To jest jak taniec - tak razem opisali koordynację, którą trzeba mieć podczas wykonywania uników i ciosów. Widać, że była to dla wszystkich ogromna frajda i razem mogli wyładować emocje.

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Marcin Łopucki pokazał, jak na co dzień trenuje do zawodów kulturystycznych!

Wejdźmy do treningowego świata Marcina Łopuckiego

Piotr, czyli Twoja Stara odwiedził Marcina Łopuckiego na siłowni podczas treningu. Kulturysta przedstawił kilka trików i ćwiczeń, jakie wykonuje na co dzień, przygotowując się do zawodów kulturystycznych. - Wizyta na siłowni pozwoliła mi zobaczyć Marcina w jego środowisku. To jak on się zachowuje naturalnie - przyznał Piotr, czyli Twoja Stara. Czy to pomoże Twojej Starej podczas treningów do występów w show? Co z życia codziennego Marcina Łopuckiego można przenieść na scenę "Drag Me Out"?

Drag Me Out
Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Kamil Szymczak lubi motoryzację i wyścigi!

Drag Me Out: Poznajcie gokartową zajawkę Kamila Szymczaka

Pasją Kamila Szymczaka jest motoryzacja. Jak sam przyznał, brał udział w zawodach driftingowych, więc ściganie się sprawia mu ogromną frajdę. Razem z Sebastianem, czyli Shady Lady pojeździli gokartami. Czuć było prędkość i ogromną adrenalinę. Sebastian był pod wrażeniem, ale przerażenie podczas jazdy też widniało na jego twarzy. Dzięki tej aktywności mogli razem lepiej poznać siebie i swoje pasje, które kreują ich na co dzień.

Dzięki adrenalinie potrafię czasem odciąć się od świata i wydaje mi się, że każdemu jest to potrzebne
opowiedział Kamil Szymczak

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości