40 kontra 20: Zobacz finałowe randki Toma! Która z kobiet zostanie jego wybranką?

40 kontra 20: Przed nami wielki finał! Czy to będzie ostatnia randka Amiry i Toma?
Czas poznać dwie finalistki z Willi. To spośród nich Tom wybierze uczestniczki, które okazały się najbliższe jego sercu.

A potem… ostatnie głębokie spojrzenia w oczy, ostatnie szczere rozmowy i wsłuchiwanie się w to, co podpowiada serce i rozum. Przejażdżka kabrioletem, galop końmi po plaży, emocje na skuterze wodnym, restauracja z obezwładniającym widokiem na krajobraz, który towarzyszył bohaterom przez wiele dni. To była ekscytująca podróż dla wszystkich. Zobaczcie materiał wideo!

40 kontra 20: Finałowa randka Amello i Toma!

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Odcinki 31-39
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
+7
Zobacz galerię
40 kontra 20: Amello
40 kontra 20: Amello
40 kontra 20: Amira
40 kontra 20: Amira
podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!