40 kontra 20: Zaczynamy Ceremonię Chaosu!

40 kontra 20: Zaczynamy Ceremonię Chaosu!
Co wydarzy się podczas kolejnej Ceremonii Chaosu?

Szarmancki Tom jak zwykle dwoi się i troi, aby dopieścić otaczające go licznie kobiety. Jednak nieposkromiona natura bon vivanta zaczyna niektórym doskwierać. Zraniona Dżoana poprosi w pewnym momencie, by ten przestał nazywać ją „honey”. Czy czterdziestolatka z Kalifornii zamknie przed Tomem serce na zawsze? Tymczasem w pobliskiej kawiarence dojdzie do spotkania zwyciężczyni porannych zawodów z wybrankiem jej serca. To dobra okazja na ponowne rozpalenie lekko wygasłych uczuć.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Odcinki 6-10
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
+11
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!