40 kontra 20: Tom zaprosił swoje faworyty na wspólną randkę!

Zobaczcie fragment z 36. odcinka!

Żadna z dziewczyn nie może czuć się bezpieczna, a na ostatniej prostej przegrać jest chyba najsmutniej. Czas pożegnań to jednak nieodzowny element tej randkowej układanki. Następnego dnia między Tomem a Amelo dojdzie do rozmowy, która wielu może się wydać przypieczętowaniem ich związku. Wybór imion dla wspólnych dzieci – takich pogawędek nie odbywa się przecież z byle kim. Zwłaszcza dla Amiry będzie to przykry moment, który uświadomi jej miejsce w szeregu rywalek. Na pocieszenie Tom zaprosi swoje dwie piękne, ciemnoskóre faworyty na wspólną randkę. Jednak prawdziwy nokaut życie planuje zgotować Kasi. Czy wrażliwa seksbomba zdecyduje się w jego wyniku na odejście?

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Ceremonia przegrupowania będzie miała bardzo dramatyczny przebieg
40 kontra 20: Ceremonia przegrupowania będzie miała bardzo dramatyczny przebieg
Pozostałe wiadomości