40 kontra 20: Tom opowiedział o swoich dzieciach!

40 kontra 20: Tom opowiedział o swoich dzieciach!
Odkąd Tom przyznał się do posiadania dzieci, nie może opędzić się od pytań na ich temat. Niespodziewanie dla wszystkich, ze skrytego amanta przemieni się w dumnego tatę, który chętnie opowiadać będzie o swojej relacji z synem i córką. Jego historie zadziałają na kobiety jak najlepszy afrodyzjak.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość

40 kontra 20: Odcinki 21 - 25
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
40 kontra 20
+6
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości