40 kontra 20: Tom i Tomek przygotowali quiz!

40 kontra 20: Tom i Tomek przygotowali quiz!
Aby zdobyć rozstrzygającą wiedzę na temat pań, które nadal walczą o tytuł „tej jedynej”, Tom i Tomek przygotują quiz. Szybko okaże się, że panie niekoniecznie uważnie słuchały opowieści swoich gospodarzy i o poprawne odpowiedzi jest naprawdę trudno. Jednak nagroda okaże się warta podjętego wysiłku.
40 kontra 20: "Możemy tę randkę przełożyć na jutro?"

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Ktoś będzie musiał odejść…
podziel się:

Pozostałe wiadomości