40 kontra 20: "Nie chcę takiej atmosfery!"

40 kontra 20: "Nie chcę takiej atmosfery!"
Czy dziewczyny dojdą do porozumienia?

Konflikt wywołany kąpielą Tomka z Magdą i Moniką trwa. Kasia nadal czuje się zraniona. U Toma w willi nie lepiej: po wczorajszej randce Amelo ma pretensje o pocałunki z Amirą. Głośno oświadcza, ze z jej związku z czterdziestolatkiem nic nie będzie. Ścieżki dwóch konfliktów – glampingowego i willowego przetną się na moment nad basenem, gdzie ze sfrustrowaną Amelo stara się porozmawiać Magda. W trakcie prywatnej konwersacji na leżaku obok zasiada Kasia. 40-latka uzna to za ogromny nietakt i da temu głośny wyraz. Gdzie dwóch się bije, tam trzecia korzysta.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Tom zaprosił swoje faworyty na wspólną randkę!
podziel się:

Pozostałe wiadomości