40 kontra 20: "Możemy tę randkę przełożyć na jutro?"

40 kontra 20: "Możemy tę randkę przełożyć na jutro?"
Wanna napełniona, płatki róży rozsypane, piękna kobieta gotowa do randki. Czy Tom stanie na wysokości zadania? Następnego dnia rozmowa między nim a Amelo będzie dość niezręczna. Przynajmniej do momentu, kiedy dziewczyna wyjawi swoje fantazje. Gospodarz willi chyba dotąd nie spotkał tak pewnej siebie kobiety. Pytanie, czy wystarczy mu odwagi, aby sprostać jej wyzwaniom.
40 kontra 20: Ktoś będzie musiał odejść…

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Czy ja się mieszam w Twoje konflikty?"
podziel się:

Pozostałe wiadomości