40 kontra 20: Co wydarzyło się w 34. odcinku?

40 kontra 20: Co wydarzyło się w 34. odcinku?
Zobaczcie fragment z odcinka!

Dziewczyny dostaną szansę na odegranie się za wczorajszy prank. Pod dowództwem Magdy opracowują plan wyprowadzania chłopaków w pole. Jeśli się uda, Tom i Tomek będą do ich dyspozycji przez cały wieczór. W dodatku częścią żartu ma być pewna uroczystość, a jak wiemy, w organizowaniu imprez panowie są bezbłędni. Dżoana przez cały dzień będzie trzymać się na dystans. Jej uczucia zostały tak bardzo zranione wczorajszymi wydarzeniami, że nie w głowie będą jej zabawy. Dopiero po wyraźnym okazaniu skruchy przez Toma pojawi się nadzieja na wybaczenie. A gdy przystojny czterdziestolatek zdejmie przed nią koszulę, radość ponownie wypełni wrażliwe serce Dżoany. I wszyscy żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie kolejna, zaskakująca ceremonia chaosu.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "To było zagrane!"
podziel się:

Pozostałe wiadomości