Luka, czyli Łukasz Trochonowicz

Autor:
Agata
Domagała

Luka razem ze swoją żoną (Angeliką „Andziaks” Trochonowicz) wziął udział w 3. odsłonie programu „Azja Express”, który można oglądać w serwisie Player.pl oraz na antenie telewizji TVN.

Luka w „Azji Express”

Luka wystąpił w 3. sezonie formatu „Azja Express”, a za partnerkę miał świeżo poślubioną Angelikę Trochonowicz, z którą był w związku przez kilka lat. W wywiadzie przeprowadzonym w programie „Dzień Dobry TVN” przyznał, że udział w „Azji Express” był jego wielkim marzeniem, a zbieg okoliczności sprawił, że wyjazd stał się jednocześnie podróżą poślubną - niezwykle emocjonującą, pełną wrażeń, ale też cementującą małżeństwo.

Azja Express: Luka Źródło: TVN

Luka prywatnie

Łukasz Trochonowicz urodził się w 1993 roku w Warszawie i tam mieszka. Zajmuje się kręceniem lifestyle’owych vlogów, które cieszą się ogromną popularnością wśród młodych internautów, a prezentuje je zarówno na Youtubie, Instagramie, jak i Facebook’u.

Internetowa działalność Łukasza Trochonowicza

Luka prowadzi media społecznościowe, poruszając tematy z kategorii lifestyle oraz rozrywka, w których często występuje razem ze swoją wieloletnią partnerką, a obecnie żoną – Andziaks. Jego filmy skupiają się przede wszystkim na relacjach z codziennego życia, a także z szalonych podróży po całym świecie. Poza tym dużą popularnością cieszą się vlogi z rozmaitymi wyzwaniami związanymi ze sprawnością fizyczną czy jedzeniem, a także testy gier i gadżetów.

Autor:Agata Domagała

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości