Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz

Azja Express: The best of Andziaks i Luka
Źródło: TVN
Andziaks razem ze swoim mężem (Łukaszem „Luką” Trochonowiczem) wystąpiła w 3. sezonie programu „Azja Express” emitowanym na antenie stacji TVN, spełniając w ten sposób swoje wielkie marzenie.

Andziaks w „Azja Express”

Andziaks wzięła udział w 3. odsłonie szalonego formatu TVN-u w duecie ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem – Luką. Dla pary była to przygoda marzeń, bo oboje uwielbiają wyprawy w egzotyczne miejsca. Co więcej, uczestnictwo w „Azji Express” stanowiło dla nich niezwykle ekscytującą, niebanalną podróż poślubną. Angelika Trochonowicz wystąpiła gościnnie także w innej produkcji stacji TVN, w programie „Kto to wie?”.

Azja Express: Andziaks
Azja Express: Andziaks
Źródło: TVN

Andziaks prywatnie

Angelika Trochonowicz urodziła się w 1996 roku w Nysie, mieszka i pracuje w Warszawie. Na co dzień jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Prowadzi kanał w serwisie Youtube w kategorii beauty & lifestyle, ale jej profile na Instagramie oraz Facebooku również cieszą się dużym zainteresowaniem internautów.

Internetowa działalność Angeliki Trochonowicz

Andziaks dzieli się swoim codziennym życiem na kanałach w mediach społecznościowych. Wrzuca relacje z dnia, ale także z podróży czy wydarzeń, które są dla niej ważne – mają one postać vlogów i to właśnie taka forma cieszy się największą popularnością wśród jej widzów. Poza tym publikuje miesięczne zestawienia ulubionych kosmetyków, ciuchowych zdobyczy oraz najlepszych stylizacji.

Autor: Agata Domagała

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości