Nowy sezon Azja Express wiosną w TVN. Poznaj uczestników!

Uczestniczki i uczestnicy Azja Express
Uczestniczki i uczestnicy Azja Express
Źródło: TVN
Już wkrótce w TVN i Playerze premiera nowej edycji "Azja Express". Gwiazdy razem ze swoimi partnerami będą rywalizowały o zwycięstwo. Dowiedz się więcej!

"Azja Express" – nowy sezon w TVN

Nowy sezon "Azja Express" wiosną w TVN i Playerze. Prowadząca Daria Ładocha, uczestnicy i ekipa realizacyjna nagrywali program w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. W reality show wystąpiło osiem par. Gwiazdy oraz ich partnerki i partnerzy walczyli o zwycięstwo.

"Azja Express" - uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji:

Andziaks i Luka

Kasia i Andrzej Gąsienicowie

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Krystian Pesta z siostrą Oliwią

Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem

Tym razem zabieramy widzów w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. Znane turystom miejsca, pokażemy z zupełnej nowej, często nieodkrytej, strony! Uczestnicy przebyli autostopem ponad 4000 kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. Wyścig trwał i wtedy, gdy termometr wskazywał 35 stopni, i wtedy kiedy na zewnątrz było poniżej zera. Zdarzało się, że rywalizację zaczynali o świcie, ubrani w puchowe kurtki, a kończyli w lekkich t-shirtach. To już piąta odsłona formatu. Wszyscy uczestnicy oglądali poprzednie edycje. Przyjechali do Stambułu przygotowani, pełni optymizmu oraz gotowi na przygodę życia. I... byli totalnie zaskoczeni! Zmęczenie oraz konieczność wyjścia ze strefy komfortu wywołało skrajne emocje. I to właśnie te emocje będą esencją naszego programu - powiedziała Marta Więch - producentka programu "Azja Express".

Premiera nowego sezonu "Azja Express" wiosną w TVN. Wszystkie odcinki poprzednich edycji "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Prowadząca i uczestnicy nowego sezonu
Azja Express: Daria Ładocha
Uczestniczki i uczestnicy Azja Express
Azja Express:  Łukasz i Angelika Trochonowicz - Luka i Andziaks
Azja Express: Dariusz Zdrójkowski i Adam Zdrójkowski
+8
Zobacz galerię

"Azja Express" i "Ameryka Express" – prowadzące

Prowadzącą nowego sezonu "Azja Express" jest Daria Ładocha, która była także gospodynią drugiej serii "Ameryka Express". Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła dwa sezony "Azja Express" oraz pierwszą edycję "Ameryka Express".

"Azja Express" i "Ameryka Express" – kto wygrał?

Pierwszą edycję "Azja Express" wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. W drugim sezonie zwyciężyli Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz.

W pierwszej serii "Ameryka Express" triumfowali Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Drugą edycję wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

"Azja Express" i "Ameryka Express" – zasady

Najważniejszy w programie jest wyścig o zwycięstwo. Pary uczestników, które zdecydowały się wziąć udział w tej przygodzie, rzucone są na głęboką wodę. Ich zadaniem jest odnalezienie się w nowej kulturze i zmierzenie z własnymi słabościami.

Zobacz wideo:

Trudności językowe w Ameryka Express
Podróż do Gwatemali i Kolumbii była przygodą i nowym doświadczeniem dla uczestników "Ameryka Express". Jednym z największych wyzwań była komunikacja z lokalnymi mieszkańcami. Od umiejętności dogadania się zależało wiele, m.in.: złapanie stopa, znalezienie noclegu. Niektórzy znali hiszpański, więc łatwiej było im porozumieć się. Pozostali próbowali rozmawiać z Gwatemalczykami i Kolumbijczykami po angielsku a nawet po polsku. Iwona Benjamin, Reggie Benjamin, Grzegorz Collins i Rafał Collins, Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora, Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński musieli znaleźć wspólny język z tubylcami podczas podróży w Ameryce Środkowej i w Ameryce Południowej. Językowe potyczki uczestników "Ameryka Express" często ich samych doprowadzały do śmiechu ;). Odcinki "Ameryka Express" możesz obejrzeć w player.pl.
The best of Daria Ładocha w Ameryka Express
Daria Ładocha zabrała uczestników 2. sezonu "Ameryka Express" w podróż do Gwatemali i Kolumbii. Jako zwyciężczyni drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy", bardzo dobrze rozumiała uczestników. Wspierała ich w zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu. Zobacz najlepsze momenty prowadzącej reality show TVN. Odcinki "Ameryka Express" możesz obejrzeć w player.pl.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości