Azja Express: Zobacz zwiastun 2. odcinka

Azja Express: Zwiastun 2. odcinka
Źródło: TVN
Obejrzyj zapowiedź 2. odcinka programu "Azja Express".

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 2. - zwiastun

W drugim odcinku zasada numer jeden brzmi – nie być ostatnim na mecie. Uczestnicy "Azja Express" wykonają kolejne zadania na trasie wyścigu. Będą strzelać z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy. Na polach słoneczników zrealizują trudną misję. Dwa duety podczas gry o amulet będą mogły wytaplać się w oleju i świetnie się bawić, a przy okazji zdobyć pieniądze.

Daria Ładocha będzie czekała uczestników na mecie odcinka w miejscowości Kütahya. Dowiemy się, co skrywa czarna koperta? Czy pierwsza para pożegna się z programem, a może jednak w trzecim odcinku nadal będzie komplet uczestników?

Premiera 2. odcinka "Azja Express" w sobotę, 11 marca, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Pary w trzecim sezonie "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!