Azja Express: Zobacz zwiastun 3. odcinka

Azja Express: Zwiastun 3. odcinka

Obejrzyj zapowiedź 3. odcinka programu "Azja Express".

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 3. - zwiastun

W trzecim odcinku "Azja Express" uczestnicy zrealizowali kolejne zadania. Pierwsza misja odbyła się w słynącej z fabryk porcelany miejscowości Kutahya, wymagała od uczestników delikatności i zdolności manualnych. Pierwsze dwie pary, które zameldowały się w punkcie kontrolnym, mogły zagrać o amulet o wartości pięciu tysięcy złotych. W kolejnym etapie wyścigu wykonali zadanie na terenie kopalni soli.

Premiera 3. odcinka "Azja Express" w sobotę, 18 marca, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

"Azja Express" – premiera w TVN

W soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00 premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express". Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Pary w trzecim sezonie "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości