Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Zobacz fragmenty 6. odcinka!

Azja Express: Zwiastun 6. odcinka
Źródło: TVN
Tylko u nas możesz zobaczyć fragmenty 6. odcinka "Azja Express" przed premierą. Oglądaj program w sobotę, 8 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN i Playerze.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 6.

Daria Ładocha miała dla uczestników niespodziankę w 6. odcinku "Azja Express". Na początku powiedziała im o zamianie par. Nie spodziewali się tej sytuacji, byli zaskoczeni. Powstały nowe duety. Było dużo śmiechu i radości z nowego układu par. Prowadząca miała też ważną wiadomość dotyczącą stroju obowiązującego przez kilka najbliższych dni.

Premiera 6. odcinka "Azja Express" w sobotę, 8 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Zmiany w parach
Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Nowe pary w 6. odcinku "Azja Express" musiały współpracować i jednocześnie utrudniać sobie wzajemnie wyścig. Spowalniacze mieli działać na korzyść swojej pierwotnej pary. Paulina Krupińska-Karpiel oraz Bartek Kochanek byli w duecie. Na początku mieli trudności ze złapaniem stopa ponieważ Bartek celowo utrudniał to zadanie. Czy finalnie udało się im znaleźć transport i porozumieć? Dowiesz się w 6. odcinku.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Bartek utrudniał złapanie stopa
Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Uczestnicy zostali rozdzieleni ze swoimi partnerami w "Azja Express". Szukanie noclegu w nowych konfiguracjach u niektórych wywołało łzy tęsknoty i wiele refleksji nad życiem. Luka tęsknił za żoną, rozpłakał się, ponieważ było to dla niego trudne doświadczenie. Andziaks i Łozo znaleźli wspólnie nocleg. Byli zaskoczeni, kiedy weszli do pokoju, w którym mieli spać.

Azja Express: Luka płakał z tęsknoty
Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie