Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Zobacz fragmenty 1. odcinka!

Azja Express: Premiera nowego sezonu w TVN i Playerze
Źródło: TVN
Tylko u nas możesz obejrzeć fragmenty 1. odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN. Nowy sezon od soboty, 4 marca o godzinie 20:00.

"Azja Express" - odcinek 1., sneak peek

Najważniejszy w programie "Azja Express" jest wyścig o zwycięstwo. Pary uczestników, które zdecydowały się wziąć udział w tej przygodzie, rzucone są na głęboką wodę. Ich zadaniem jest odnalezienie się w nowej kulturze i zmierzenie z własnymi słabościami. Kasia i Jędrek Gąsienicowie są bardzo emocjonalną parą. Łapanie stopa było dla nich wyzwaniem. Kasia po pewnym czasie straciła cierpliwość...

Azja Express: Kasia zezłościła się na Jędrka
Zobacz fragment programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Adam Zdrójkowski do udziału w "Azja Express" zaprosił swojego tatę. Panowie tworzą bardzo emocjonalny duet. Dariusz Zdrójkowski stara się porozumieć z synem, obaj mają mocne charaktery. Na trasie wyścigu Adam chciał jak najszybciej znaleźć transport. Starał się przekonać tatę. Wyznał, że nie zawsze potrafi panować nad emocjami.

Azja Express: Wybuchowa rozmowa Adama z tatą
Zobacz fragment programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Podczas wyścigu w "Azja Express" liczy się czas. Pierwszy dzień był dla wszystkich uczestników dużym wyzwaniem. Szukanie noclegu okazało się trudniejsze niż się spodziewali. Nie wszyscy szybko znaleźli miejsce do spania. Andziaks i Luka oraz Reni Jusis i Remik Dorawa wspólnie szukali lokum, w którym mogliby spędzić bezpiecznie noc. W pewnym momencie Andziaks była bliska płaczu, na szczęście Luka wspierał żonę.

Azja Express: Kłopoty Andziaks ze znalezieniem noclegu
Zobacz fragment programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W najbliższą sobotę startuje nowy sezon programu "Azja Express". Nowa edycja od 4 marca w TVN i Playerze. Na premierowy odcinek zapraszamy o godz. 20:00. Program prowadzi Daria Ładocha. W reality show widzowie obejrzą rywalizację ośmiu par. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami walczyły o zwycięstwo. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki poprzednich edycji "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Czołówka programu Azja Express
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"Azja Express" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem.

Azja Express: Prowadząca i uczestnicy nowego sezonu
Azja Express: Daria Ładocha
Uczestniczki i uczestnicy Azja Express
Azja Express:  Łukasz i Angelika Trochonowicz - Luka i Andziaks
Azja Express: Dariusz Zdrójkowski i Adam Zdrójkowski
+8
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!