Azja Express: Wielkie emocje w finale! Najlepsze momenty z 13. odcinka

Andziaks i Luka zwyciężyli podczas wyścigu w "Azja Express". Małżonkowie pokonali rywali. Stawka była wysoka. Zadania wyczerpujące. Zobacz skrót z trzynastego odcinka.

"Azja Express" - finał

Uczestnicy "Azja Express" poróżowali przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. W Taszkencie rozegrali pojedynek o zwycięstwo. Andziaks i Luka wygrali, najlepiej poradzili sobie w finałowym odcinku. Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć zajęły drugie miejsce. Reni Jusis i Remigiusz Dorawa zdobyli trzecią pozycję w klasyfikacji końcowej. Finał programu był pełen zwrotów akcji. Walka o zwycięstwo była emocjonująca do ostatniej minuty. 

OGLĄDAJ odcinek specjalny "Azja Express - po powrocie" w VOD.pl >>>

Angelika i Łukasz Trochonowicz w 12. odcinku zdobyli immunitet i zapewnili sobie udział w ścisłym finale "Azja Express". Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Reni Jusis i Remigiusz Dorawa rywalizowali wspólnie w kolejnym etapie półfinału. Wykonali kilka zadań. Pierwsza misja dotyczyła ułożenia puzzli ze wzorem zabytkowej mozaiki.

Półfinaliści w piekarni mieli upiec chleby, według tradycyjnego przepisu. Następnie dostarczyć je pod wskazany adres w wózkach dziecięcych. Daria Ładocha zaskoczyła pary, ponieważ poprosiła, aby przyprowadzili ze sobą osoby, które mają złote zęby. Paulina i Izabela jako pierwsze wykonały zadanie. Zakwalifikowały się do walki o główną wygraną w finale.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Andziaks i Luka oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć podjęli wyzwanie w finałowej rozgrywce. Tempo wyścigu wzrosło. Każda z par chciała wygrać. Po drodze do mety zrealizowali specjalnie przygotowane dla nich misje. W biegu po zatłoczonym mieście, musieli rozwiązać zagadki dotyczące Taszkentu. Na Bazarze Chorsu finaliści mieli znaleźć konkretne stoiska. Następnie rozwiązać równanie matematyczne. Dzięki temu zdobyli wskazówki niezbędne do kontynuowania gry. Podjęli kulinarne wyzwanie w restauracji serwującej pilaw.

Finaliści "Azja Express" walczyli o złoty amulet. Wyruszyli w podróż metrem. Dotarli do Hotelu Uzbekistan. Paulina i Izabela zdobyły nagrodę wartości 25 tysięcy złotych oraz bonus czasowy.

Dwie pary rozpoczęły ostatni etap finałowej walki. Mieli zlokalizować kursujące po mieście czarne limuzyny marki Wołga. W ten sposób mogli dowiedzieć się, gdzie znajduje się meta 13. odcinka. Mieli pojawić się w miejscu, czekała Daria Ładocha. Andziaks i Luka wygrali nową edycję "Azja Express".

Azja Express, sezon 3, odcinek 13

Azja Express: Andziaks i Luka wygrali
Azja Express: Andziaks i Luka wygrali TVN
wideo 2/11

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości