Azja Express: Wielki finał w TVN. Zobacz zwiastun 13. odcinka

Azja Express: Zwiastun 13. odcinka
Źródło: TVN

Zapraszamy na finał "Azja Express"! O wygraną w programie walczą: Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel, Reni Jusis oraz ich partnerzy. Obejrzyj zapowiedź 13. odcinka programu. Premiera w sobotę, 27 maja w TVN i Playerze.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 13. - zwiastun

Po trzynastu tygodniach ekscytującego wyścigu, nadszedł czas na finał "Azja Express"! Uczestnicy przemierzyli Turcję oraz Gruzję, by dotrzeć do Uzbekistanu. W stolicy tego kraju, Taszkencie, staną do ostatniego pojedynku - o zwycięstwo! Daria Ładocha ma dla nich nowe zadania. Stawka jest wysoka!

Andziaks i Luka w poprzednim odcinku wywalczyli sobie immunitet, a tym samym udział w ścisłym finale "Azja Express". Pozostałe dwa duety ruszyły na kolejną, kluczową misję. Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Izbaela Połeć w pierwszej części 13. odcinka wykonają zadania, które będą miały decydujący wpływ na awans do finałowego etapu reality show.

"Azja Express" – finał w TVN

Premiera finałowego odcinka "Azja Express" w sobotę, 27 maja, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl. Program prowadzi Daria Ładocha. Uczestnicy wyruszyli w podróż po Azji. Ich celem było pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Mieli do dyspozycji jednego dolara dziennie. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Wyzwanie w programie podjęło 8 par. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości